507 366 511
biuro@lspl.pl

Zleć nam rejestrację w GIODO i usiądź wygodnie.
Resztę załatwimy za Ciebie.

Kompleksowa rejestracja baz danych GIODO

  • Minimalne zaangażowanie z Twojej strony
  • Kompleksowa i skuteczna rejestracja
  • Szybki czas realizacji
Zamów bezpłatny kontakt prawnika

Minimalne zaangażowanie z Twojej strony

Proces rejestracji przeprowadzamy w całości za Ciebie. Wypełniamy wnioski, przygotowujemy dokumenty, gromadzimy wymagane informacje. Twój udział ograniczy się zasadniczo do udzielenia odpowiedzi na przedstawione przez nas pytania. Dzięki temu, możesz skupić się na własnej działalności bez zagłębiania się w przepisy i terminy prawne.

Skuteczna rejestracja

Dajemy gwarancje na to co robimy. Przygotowana przez nas dokumentacja jest w pełni zgodna z wymogami GIODO. Dzięki temu ponosisz koszty rejestracji tylko raz.

Kompletny zestaw dokumentów

Wszystkie dokumenty przygotowujemy za Ciebie. Wysyłamy też wnioski rejestracyjne do urzędu. Otrzymasz od nas: Politykę bezpieczeństwa, Instrukcję zarządzania systemem informatycznym oraz komplet załączników. Pomożemy Ci zdobyć dokumenty związane z ochroną danych osobowych, takie jak umowa na powierzenie przetwarzania danych osobowych.

Nie musisz znać przepisów i terminów prawnych

Wszystkie dokumenty przygotujemy za Ciebie. Zleć rejestrację w GIODO profesjonalistom i o nic się nie martw!

Zamów bezpłatny kontakt prawnika
6

Najważniejszych faktów na temat GIODO,
o których musisz wiedzieć


Nad przetwarzaniem danych
osobowych czuwa GIODO

Generalny Inspektorat Danych Osobowych (GIODO) został powołany do sprawowania kontroli i nadzoru nad sposobem przetwarzania danych osobowych. Dane osobowe powinny być bowiem przetwarzane w sposób zgodnie z przepisami prawa, w tym w szczególności ustawy o ochronie danych osobowych.

Rejestracja baz danych
jest obowiązkowa

Zdecydowana większość przedsiębiorców jest zobowiązana zarejestrować się w GIODO. Obowiązek dotyczy przede wszystkim przedsiębiorców z branży e-commerce, hotelarskiej i usługowej. Spoczywa także na takich podmiotach jak szkoły, przedszkola, czy schroniska.

Kary za zaniedbanie przepisów bywają
bardzo dotkliwe

Kara za naruszenie przepisów ustawy o ochronie danych osobowych może wynosić do 50.000,00 zł. W praktyce jednak tak wysokie kary są rzadko spotykane. Każda kara jest jednak dotkliwa i uciążliwa. Jej nałożenie nie spowoduje także zwolnienia od obowiązku rejestracyjnego i będzie przyczyną kolejnej kontroli, mającej wykazać wypełnienie obowiązków rejestracyjnych.

Firmy, które nie rejestrują zbiorów
padają ofiarami nadużyć

Coraz częściej odnotowuje się przypadki gróźb kierowanych do przedsiębiorców przez stowarzyszenia prokonsumenckie. Organizacje te żądają wysokich odszkodowań za naruszenie przepisów ustawy o ochronie danych osobowych. Rejestracja GIODO skutecznie zabezpiecza firmę przed podobnymi sytuacjami.

Przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami prawa zwiększa zaufanie Klientów

Coraz większa ilość osób zaczyna doceniać sposób, w jaki są przetwarzane ich dane osobowe. Wychodząc im naprzeciw masz szansę wyróżnić się na tle konkurencji. W Polsce w dalszym ciągu większość przedsiębiorców bagatelizuje konieczność rejestracji w GIODO. Rejestracja pozytywnie wpływa na wizerunek przedsiębiorstwa

Koszt rejestracji jest jednorazowy

Nie proponujemy rocznych abonamentów ani stałej opieki, ponieważ nie uważamy, aby tego typu usługi były faktycznie potrzebne. Konieczność dokonania zmian w rejestrze jest ograniczona do określonych w ustawie przypadków. Dlatego poza ceną rejestracji nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.

Zadbaj o bezpieczeństwo prawne swojej firmy

Kompleksowa i skuteczna rejestracja bazy danych w GIODO

od 399 złnetto
Zamów bezpłatny kontakt prawnika